Poros fotosesija Karolina&Vytautas

Poros fotosesija Karolina ir Vytautas Esu įsimylėjusi tikras istorijas ir tikrus jausmus. Labai tikiu, kad nuotraukos gali ne tik užpildyti prisiminimus, o ir sukurti naują pasaulį. ​ Portretuose sutiksite paprastus žmones, kuriose išvydau paslaptį ir tiesą. Labiau akcentuojuosi ne į bendrą planą, o pačią žmogaus sielą. Fotografija – tai laisvė man. Grožis man – tai …

Žiūrėti
Fotosesija Karina (Pažaislio vienuolynas)

Fotografija man yra ne darbas ir ne profesija – tai nuolatinis kūrybos procesas, leidžiantis atskleisti  žmonių spinduliuojamą visapusišką grožį, išjaučiant nuostabias akimirkas. Tad fotografuodama aš ne dirbu – aš išgyvenu. Išgyvenu kartu su Jumis!

Žiūrėti
Įmonės darbuotojų fotosesija

Įmonės UAB ” Aciety” darbuotojų fotosesija

Žiūrėti
Nėščiosios fotosesija

Nėščiosios fotosesija Kūdikio laukimo laikotarpis kupinas džiaugsmo ir laimės. Nėščiosios moters kūnas įgauna gražias formas ir linijas. Tarp kūdikio ir mamos užsimezga ryšys, šilti jausmai, kuriuos  ir stengiuosi užfiksuoti nuotraukose..

Žiūrėti
Ollo momento grožio specialisčių fotosesija

OLLO MOMENTO specialistai didžiausią dėmesį skiria efektyvių paslaugų kokybei, profesionaliu ir nuoširdžiu darbu siekia pagerinti klientų fizinę ir psichoemocinę savijautą bei gyvenimo kokybę.

Žiūrėti
Fishlita.lt įmonės produkto fotosesija

“Fishlita” įmonė siūlo pajusti natūralų ir abejingų nepaliksiantį rūkyto šamo skonį. Šamo produktai paruošti remiantis senaisiais, tradiciniais metodais, kurie jau tapo retenybe. Jų sodrus skonis ir malonus aromatas, dabar yra pasiekiami lengvai.

Žiūrėti